Zapraszamy na zajęcia Modern Ju-Jitsu

Treningi u nas to: rozwój kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej, elektroniczny „detoks” i efektywne rozładowanie stresu, zdrowie, rozrywka i nauka skutecznej samoobrony, współzawodnictwo, współpraca w zespole, poznanie nowych przyjaciół, świadome reagowanie na pojawiające się zagrożenia, wpojenie zasad bezpieczeństwa w życiu codziennym.

Dzięki zajęciom Modern Ju-Jitsu Twoje dziecko rozwinie: spostrzegawczość, refleks, zwinność, szybkość, siłę i wytrzymałość. Udział w treningach sprawi, że będzie bardziej pewne siebie, opanowane i zdyscyplinowane. Twoja pociecha pozna znaczenie słów: asertywność, szacunek dla drugiego człowieka, samokontrola. Opanuje zasady postępowania w przypadku nieakceptowalnych zachowań ze strony dorosłych oraz agresywnych rówieśników. Udział w treningach nauczy zachowania w sytuacji stresowej, radzenia sobie z porażką, pokonywania trudności, wiary we własne możliwości oraz da satysfakcję z czynionych postępów i zwycięstw.

Przyjdź – zobacz – daj dziecku szansę na rozwój na najwyższym poziomie – to nic nie kosztuje – udział w pierwszych zajęciach jest nieodpłatny!!! – Zapraszamy