NASZE PUBLIKACJE

Książka pt. „Modern Ju-Jitsu Skuteczna Samoobrona”

9 września 2021 roku ukazał się kompleksowy podręcznik do nauki Modern Ju-Jitsu pod tytułem „Modern Ju-Jitsu Skuteczna Samoobrona – Program szkolenia na stopnie 10 – 1 kyu (techniczne wymagania egzaminacyjne). Książka zawiera 240 bogato ilustrowanych stron. W publikacji znajdują się 3 główne działy: wstęp, program szkolenia, techniki Modern Ju-Jitsu. We wstępie zawarte są podstawowe informacje dotyczące m. in. działania w obronie koniecznej, zasad bezpieczeństwa w życiu codziennym, zasad samoobrony, punktów wrażliwych na ciele człowieka oraz zagadnienia związane z podziałem programu szkolenia na stopnie, zasadami zachowania się w trakcie treningu oraz mini słownik polsko – japoński. W dziale program szkolenia przedstawione są wymagania egzaminacyjne na 10 stopni uczniowskich Modern Ju-Jitsu, w postaci opisu technik podstawowych i kombinacji obronnych. Techniki Modern Ju-Jitsu to zbiór tablic przedstawiających: pozycje, sposoby poruszania się w walce, pady i przewroty w walce wręcz, bloki, uderzenia, kopnięcia, dźwignie, trzymania, duszenia i rzuty. Książkę zawiera również 16 tablic z informacjami uzupełniającymi w/w treści.

Informacje techniczne: format A5, okładka: twarda, kolorowa, kaszerowana – tektura 1,5 mm + papier kredowy 150 g/m2 błyszczący + folia błyszcząca, oprawa szyta i klejona, papier kredowy matowy 135 g/m2, druk kolorowy, waga 560 g.

Cena publikacji: 50 zł

Wydawcą i dystrybutorem książki jest Modern Ju-Jitsu Polska. Jako, że Stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej nie wystawiamy faktur i rachunków. Cały przychód ze sprzedaży książki przeznaczony jest na działalność statutową MJJP. Publikację można zamawiać wpłacając jej cenę + koszt przesyłki /60 zł/ na konto MJJP nr: 42 1140 2004 0000 3102 7966 2780. Wysyłamy książkę w terminie 3 dni roboczych, w kopercie bąbelkowej, listem poleconym priorytetowym na wskazany w opisie przelewu adres.

Przykład opisu przelewu: „Książka MJJ-SS” Mikołaj Nowak 00-001 Warszawa ul. Nowa 44”

 

Zapraszamy do zakupu